השכרת אוהלים וציליות

לשיחת יעוץ וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן 

 

 

היום השכרת אוהלים וציליות היא דבר נפוץ למדי. מדוע? משום שאלו פריטים שיכולים להתאים לכל אירוע כמעט, ולהפוך אותו לנוח ונעים יותר. האפשרות לדאוג לכך שאירוע יהיה נעים ונוח גם במקום פתוח, והיכולת להקים חלל סגור אפילו בלב הטבע, מספקות לנו מרחב גדול מאוד ליישום רעיונות שונים. כדי לדעת אילו אוהלים יתאימו לכם, אתם צריכים לדעת אילו פריטים ממתינים לכם בשוק. לפניכם פירוט כללי של מה שמחכה לכם בתחום זה.

ציליות רשת סטנדרטיות

ציליות דקות יחסית אך כאלו שמספקות צל ברמה המאפשרת לסנן במידה חלקית את קרינת השמש. יכולות להתאים לכל סוג של אירוע בחוץ, בדגש על אירועים שנעשים במקומות לא חמים מאוד, או בעונות נעימות יותר – אביב וסתיו בעיקר.

 

פינת ישיבה אלטרנטיבית באירועהצללות לאירועיםהצללות לייקרה לאירועים

 

ציליות אטומות

שדרוג של הציליות הקודמות, בעיקר משום שהן אטומות כמעט לחלוטין ומספקות צל מוחלט. אלו ציליות שיגיעו לרוב בצבעים בהירים, כדי לא לקלוט את אור השמש ולחמם את סיבתן, אך ישנן גם ציליות בצבעים כמו אדום, כחול ואפילו שחור. הציליות הללו מתאימות בעיקר לאירועי טבע במקומות חמים או בימים לוהטים.

אוהל לאירועים קטנים

מדובר באוהלים סגורים, שאפשר להקים במקום פתוח לזכות במעין חלל סגור. אומנם זוהי לא סגירה הרמטית, אך כזו שתתאים לאירועים קטנים שנערכים בחוץ. ברוב המקרים, שוכרים אוהלים כאלו לאזכרות, לימי שבעה וכדומה.

 

 

הצללות לייקרה שמשייה לאירועים הצללה לאירועים

 

 

אוהלים לאירועים גדולים

 

כאן המבחר הוא עצום – החל באוהלים לאירועים של 100 איש ועד אוהלים לאלפי אנשים. ישנם אוהלים כאלו אשר מתפקדים כאולם אירועים לעת מצוא, ואף כאלו שכוללים מיזוג ברמה כזו או אחרת. ישנם גם ‘אוהלי בידוק’ – אוהלים שדרכם עובר קהל גדול בדרך לאירוע המוני, שם נעשה ‘סינון’ ופיקוח על הנכנסים מבחינת אבטחה וכדומה.

אם אתם עורכים אירוע כלשהו אשר דורש השכרת אוהלים וציליות, אתם זקוקים להתייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים, אשר עוסקים בתחום כבר שנים רבות.

חברת אלי לוי עוסקת בתחום השכרת הציוד לאירועים כבר מעל 20 שנים, ומציעה ייעוץ מקצועי לכל אדם אשר מארגן אירוע כלשהו – שירות שניתן ללא עלות. אתם מוזמנים להתקשר בכל עת: 09-7446111.