השכרת פינות ישיבה

לשיחת יעוץ וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן 

 

 

כל אירוע שתערכו, בכל מקום שבו תרצו לערוך אותו, יכול לצאת לפועל בעזרת חברות להשכרת ציוד לאירועים – כאלו שבהן תוכלו לבחור ‘בפינצטה’ מה יהיה באירוע שלכם, עד לפרט האחרון. אחד הדברים שתוכלו לשכור לטובת האירוע שלכם הוא סוגים שונים של פריטים לישיבה, מה שנקרא בעגה המקצועית השכרת פינות ישיבה לאירועים. אילו פינות ישיבה יש כיום, ומה הם מאפייניהן?

ספות עץ עם כריות

פינות הישיבה הקלאסיות, כיום, הן למעשה ספות נמוכות עשויות עץ (לעיתים אלו יהיו רהיטים קלועים המעניקים תחושה טבעית עוד יותר) ועליהן כריות גדולות ונוחות – כריות לישבן וכריות לגב. אלו פינות ישיבה שיכולות להיות אלגנטיות מאוד, אך עדיין לשדר נוחות ופתיחות, מה שמתאים מאוד לאירועים משפחתיים, למשל. ספות גבוהות יחסית, עם שולחנות, יתאימו לאירועים שבהם ישנה נוכחות רבה של אנשים מבוגרים יחסית.

 

מחצלת + כריות לאירוע     פינת ישיבה אלטרנטיבית לבנה     פינת ישיבה אלטרנטיבית כתומה

מחצלות עם כריות

מי שרוצה להרגיש ‘שאנטי’ אמתי, בוודאי ירצה לפרוס מחצלות ברחבה הפתוחה, ולהזמין אנשים לשבת עליהן. הבעיה היא שישיבה ממושכת על מחצלות יכולה להיות לא נוחה, ולכן אפשר לשכור מחצלות עם כריות, שיהפכו את החוויה לנוחה במיוחד.

כריות

לא, לא מדובר כאן בכריות הישיבה הרגילות, אלו ששמים על הספות שהזכרנו קודם לכן – אלא בכריות ענק המיועדות לישיבה נוחה ואפילו לשכיבה. למעשה, הן גדולות כל כך שיתאימו גם לישיבה של כמה אנשים יחד. כריות כאלו מתאימות מאוד למפגשים חברתיים.

 

ישיבות פינה אלטרנטיביות השכרת פינות ישיבה השכרת כסאות יפים לאירועים

פופים

קחו את הרעיון של הכריות הענקיות, הוסיפו להם מידה של שאנטי ושל תחושה ‘זרוקה’ וקיבלתם את מה שאתם צריכים: פופים נוחים, שמאפשרים לכל אדם לצנוח אליהם ולשקוע בתוכם, אפילו כדי לנוח או למנמנם. זו פינת ישיבה שהיא ‘זולה’ של ממש, ומתאימה לאירועים חברתיים ארוכים בטבע הפתוח.

כיסאות בר גבוהים

פינות ישיבה אלו רשמיות יותר. כיסאות בר גבוהים יתאימו לפינות ישיבה סביב שולחן גבוה, ולרוב יופיעו באירועים מכובדים, בקוקטיילים עסקיים או בחתונות יוקרתיות.

אחרי שהבנתם מה אפשר להזמין, צריך לדעת איך להזמין פינת ישיבה, וממי? הכול תלוי בספק שלכם – וכאן חשוב לבחור בחברה להשכרת ציוד לאירועים מנוסה ו-ותיקה, שעושה זאת שנים. חברה כזו היא החברה של אלי לוי, אשר משכירה ציוד לאירועים כבר מעל 20 שנים ברציפות. רוצים לברר מחירים? התקשרו: 09-7446111.

 

פינות ישיבה אלטרנטיביות פינה אלטרנטיבית לבנה מחצלת ופינת ישיבה אלטרנטיבת