השכרת כסאות לאירועים

מחירים של השכרת כיסאות נעים בין 3-25 ₪

לשיחת יעוץ וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן 

 

 

באילו אירועים תזדקקו להשכרת כיסאות?

 

ישיבה היא מצב חיוני בכל אירוע – גם כאשר רוב האירוע נערך בעמידה, חשוב מאוד שלאנשים שהגיעו יהיה מספיק מקום לשבת, על מנת שלא ירגישו עייפים או שלא בנוח. השכרת כיסאות לאירועים חשובה במיוחד באירועים שבהם משתתפים גם אנשים מבוגרים שעשויים להתעייף אפילו מהר יותר. כל אירוע יכול להרוויח מכיסאות יפים ונוחים שיושכרו לרגל הערב, בין אם מדובר במסיבת יום הולדת בחצר ובין אם באירוע עסקי יוקרתי במתחם יפה – אך לא מרוהט.

בין האירועים שאי אפשר להעביר ללא כיסאות:

· אירועים בחיק הטבע

· אירועים עסקיים במרפסות גדולות

· אירועים פתוחים

· הופעות ישיבה במתחם סגור.

 

חמישה טיפים להשכרת כסאות לאירועים בחוכמה

 

ספרו את כמות האנשים – חשוב ליצור את הפתרונות היעילים ביותר לכמות המשתתפים שלכם, לכן הזמינו כמות כיסאות שתספיק לכל המשתתפים.

במידת האפשר – גוונו בסוגי הכיסאות – חברת א. לוי השכרת ציוד לאירועים מספקת מגוון רחב של כיסאות ומקומות ישיבה. כיסאות רגילים, עם או בלי משענת ואפילו כורסאות מפנקות. הזמינו כמה סוגי כיסאות ליצירת תנאי ישיבה מפנקים במיוחד.

שלבו בין הכיסאות לשאר האלמנטים בעיצוב – כאשר אירוע מעוצב באופן אחיד, הוא הופך להרבה יותר מרשים ויוקרתי. בחרו בכיסאות בעלי אלמנטים עיצוביים הדומים למרחב שלכם. ניתן להתייעץ עם המומחים של א. לוי השכרת ציוד לאירועים לקבלת התוצאות המרשימות ביותר.

פנקו את האורחים שלכם בכיסאות מרשימים – הכיסאות משחקים תפקיד הרבה יותר חשוב ממה שנדמה במבט ראשון. שכירה של כיסאות אסתטיים ומעוצבים יכולה לשדרג באופן משמעותי גם את האירוע הצנוע ביותר.

הגדירו בצורה מדויקת את לוח הזמנים – לשיתוף פעולה יעיל ביותר עם חברת א. לוי השכרת ציוד לאירועים, שימו לב שאתם מגדירים באופן המדויק ביותר את הזמנים של האירוע שלכם, כדי שהכיסאות יגיעו בזמן ושנציגי החברה יגיעו בזמן הנכון לאסוף אותם לאחר סיום האירוע.

 

השכרת כסאות לאירועים וכל מה שנחוץ לאירוע פיצוץ

 

כסאות נוחים הם הבסיס לכל אירוע מוצלח. גם אם תשקיעו בקייטרינג מעולה ובעיצוב מרשים, אם הכיסא לא יהיה נוח, האורחים יזכרו רק את זה.
השכרת כסאות לאירועים משפיעה על עיצוב האירוע. בחברת א. לוי מציעים השכרת כסאות מכל הסוגים, החל מכסאות פלסטיק ועד לפינות ישיבה וכסאות מרופדים ומפוארים, במחיר אטרקטיבי המתאים לכל תקציב.

בחברת א. לוי – השכרת ציוד לאירועים משכירים את כל הציוד הנחוץ להפקת אירוע מושלם. כסאות, השכרת שולחנות, אבזרים יוקרתיים, אוהלים ועוד. מומלץ לשכור את כל הציוד במקום אחד כדי להפיק אירוע מושלם והרמוני.

הצוות המקצועי בחברת א. לוי השכרת ציוד לאירועים צבר ניסיון רב. הצוות המיומן ידע להמליץ לכם על סוג הכסאות והציוד הנוסף שיתאים לאירוע שלכם, יחד אתכם נעצב אירוע מושלם, מרשים ויוקרתי.

עורכים אירוע משפחתי בבית? השכרת כסאות תבטיח כי כל הכסאות יהיו בדגם אחיד, כל אירוע סטנדרטי, ייהפך לאירוע מיוחד ומרשים.

אנו מבצעים השכרת ציוד לאירועים בשרון ובמרכז.

 

כי גם לכם מגיע את הטובים ביותר

 

  • מאות לקוחות ערכו סקר שווקים, השוו מחירים, תנאים ואיכות ובחרו ב חברת א. לוי השכרת ציוד לאירועים.
  • החברה עוסקת בתחום של השכרת כסאות לכל סוגי האירועים. לאירועים קטנים וגדולים, למגזר הציבורי, העסקי והפרטי. מאות לקוחות, חברות עסקיות, מוסדות ציבור, גופים וארגונים גדולים ולקוחות פרטיים ישמחו להמליץ על החברה. צרו קשר כדי לשמוע את ההמלצות החמות.
  • חברתינו  מגיעה לכל מקום, גם למקומות בלתי שגרתיים כמו שמורות טבע, ערוץ חוף הים ועוד. בתום האירוע צוות החברה מגיע לאסוף את הציוד.
  • צוות החברה המקצועי מחויב לאחריות ולעמידה בלוח הזמנים.
  • החברה מחזיקה מלאי גדול של כסאות להשכרה כדי לתת מענה גם לאירועים גדולים בעלי אורחים רבים.
 • הצוות מלווה כל לקוח באופן אישי. שירות מקצועי ויחס חם ואישי הם המוטיבים המניעים את עובדי החברה.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.